Tae Bo


Tae-bo používa pohyby rôznych bojových športov a umení, ktoré sú upravené tak aby ste posilňovali, ale v prvom rade si zachovali, ba dokonca zlepšili zdravie.

Je to skupinové cvičenie z rýchlou hudbou. Rýchla hudba chráni vaše kĺby voči prepnutiu.

V Tae-bo neexistuje žiadna choreografia, takže je zbavené stresu a nudnosti. Nemusíte si zapamätať rôzne pohyby a ich poradie za sebou a tie potom na konci hodiny v danom slede opakovať.

European Tae-bo je originál fitness systém, ktorý postaví na nohy vaše telo a ducha. Úplne zmení vaše vžité predstavy o cvičení, zníži telesnú hmotnosť, zvýši svalovú hmotu a prebudí vašu vôľu. Je zábavné ale aj motivujúce s nádychom filozofie, ktorá vás po celý čas sprevádza a chráni samotné cvičenie. Každý si príde na svoje, malý, veľký, chudý, slabý, možný či nemožný.

V Tae.bo hodine cvičí každý sám. Využívate informácie a zručnosti z Intro hodiny. Cvičíte v súlade a to platí aj pre Intro s Basic filozofiou GET THE FIRST PLACE BY YOUR OWN. Takže cvičíte podľa vlastného pocitu, načúvate svojmu telu a keď dosiahnete svoje výkonnostné, silové, či hranice vôle, urobíte si prestávku.
<< späť